De voorgevormde luier is gemaakt van bamboestof aan de buitenkant, ongebleekt katoen aan de binnenkant en twee lagen zeer absorberende hennepstof tussenin. Er is een vakje voorzien voor extra inleggers die meestal 's nachts van pas komen.
De luier sluit met velcro met voldoende speelruimte zodat de luier niet te strak of te los zit. De luier kan op die manier een tijdje meegroeien met uw baby.
Voor de voorgevormde luiers is een luierbroekje noodzakelijk. Het luierbroekje zelf moet niet telkens meegewassen worden omdat het meestal niet bevuild wordt.
Voor gebruik enkele keren wassen zodat het absorptievermogen optimaal is.
De luiers kunnen gewassen worden op 60°C, maar mogen niet in de droogkast. De materialen waaruit het broekje gemaakt werd, drogen snel.
Er zijn 2 maten:
Myllymuksut is een Fins textielbedrijf. Ze produceren zelf hun producten zoals herbruikbare luiers, kledij en herbruikbare maandverbanden. Ze zoeken de meest ecologische stoffen uit en maken er mooie en duurzame producten mee. Alle producten zijn anti-allergeen en dus huidvriendelijk.
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!