Sonett Eco Spons (2)
Afwasspons gemaakt van cellulose, sisal en gerecycleerde PET
Eco Spons (2)
Prijs incl. 21% BTW
Een afwasspons met een zeer hoog percentage regeneratieve, biologisch afbreekbare katoen- en sisalvezels en gerecycleerde PET, verlijming via polyurethaan die bovendien prettig aanvoelt.
Kenmerken
- Krast niet, wasbaar tot 60 ºC.
- Ook geschikt voor kwetsbare glazen, roestvrij staal en oppervlakken met lotuseffect.
- Gemaakt in Europa.
- Verpakking in karton.
Details
| Afmetingen: | 9,7 x 1,8 x 6,9 cm |
|---|---|
| Inhoud: | 2 pcs. |
| Merk: | Sonett |
| In voorraad: | Neen |
Toebehoren
Sonett
Sonett behoort tot de pioniers op het gebied van was- en reinigingsmiddelen met een lage impact op het milieu. Ze maken enkel gebruik van ingrediënten die volledig biologisch afbreekbaar zijn en alle (etherische) oliën zijn afkomstig van biologische landbouw.
Een groot deel van het etiketteerwerk gebeurt door inwoners van een verzorgingstehuis voor mindervalide volwassenen. Deze samenwerking levert zinvolle sociaaltherapeutische werkplaatsen en inkomsten voor deze mensen.
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!







