Fopspeen Bloem - Orthodontisch
Orthodontische fopspeen van natuurrubber - Hevea Planet
Fopspeen Bloem - Orthodontisch
- Geschatte leverdatum: dinsdag 26 januari (België)
- Verstuurd in ecologische verpakking (meer over onze werking)
- Gratis levering vanaf 75 euro binnen België (Nederland: € 120)
- Betalen met (papieren) Ecocheques mogelijk (meer info)
Prijs incl. 21% BTW
3 tot 36 maand
Fopspeen vervaardigd uit 100% natuurrubber met een orthodontische speen. De fopspeen heeft een ergonomisch ontwerp en ventilatiegaatjes in de vorm van een bloemetje. Het is vervaardigd uit één stuk waardoor er zich geen vuil kan ophopen in kleine hoekjes of spleetjes.
Doordat de fopspeen in z'n geheel bestaat uit natuurrubber kan uw kindje op alles sabbelen en de fopspeen ook gebruiken als bijtring/speeltje.
Hevea Planet
Hevea Planet vindt het belangrijk zorg te dragen voor de planeet en z'n bewoners en dat voornamelijk voor baby's en kinderen die de planeet van ons erven. Daarom is de productie van hun fopspenen erg duurzaam en weegt ze zo weinig mogelijk door op het milieu. Ook de verpakking is gemaakt uit 100% gerecycleerd papier en composteerbaar materiaal.
Reviews
Waardering: 4,7 / 5 uit 46 reviews