HappySoaps Gezichtsspons Konjac Gevoelige Huid
Exfoliërende gezichtsspons van een duurzaam en composteerbaar materiaal
Gezichtsspons Konjac Gevoelige Huid
Nieuwe voorraad: vrijdag 3 juli
Prijs incl. 21% BTW
Niet in voorraad
Nieuwe voorraad: vrijdag 3 juli
Hou me op de hoogte
Dit artikel is voorlopig niet op voorraad. Vul hier uw e-mailadres in om op de hoogte gebracht te worden zodra het artikel terug besteld kan worden.
De konjacspons wordt in Japan al ruim 1500 jaar gebruikt tijdens het reinigen van het gezicht. Het is een mooie combinatie tussen een scrubspons en een gewone spons. Konjac wordt gemaakt van het meel van de konjacwortel en is dus een 100% hernieuwbaar materiaal.
Een konjacspons reinigt, exfolieert en revitaliseert de huid en helpt de ph-waarde van de huid in evenwicht te houden. De spons werkt anti-bacterieel en is hypoallergeen.
Hoe gebruik ik de spons?
- Dompel de spons in warm water. Laat de spons water opnemen tot deze zacht aanvoelt.
- Masseer je gezicht zorgvuldig met de spons om je huid optimaal te reinigen. Het gebruiken van zeep is niet nodig!
- Spoel de spons na gebruik goed na (voor hygiënische redenen). Knijp vervolgens zachtjes uit. Hang de spons tot slot aan het touwtje op, zodat deze kan drogen.
- Vervang de spons om de 2 á 3 maanden.
De spons voelt hard aan en wordt eerst natgemaakt. Hierdoor wordt ze superzacht en is ze klaar voor gebruik.
De spons heeft een handige lus, u kan ze dus gemakkelijk ophangen en laten drogen. Na het drogen wordt de spons terug hard.
De spons is 3 maanden houdbaar (indien dagelijks gebruikt) tot hij begint af te brokkelen. De spons is biologisch afbreekbaar en kan gecomposteerd worden.
Geschikt voor alle huidtypes, ook ideaal voor de gevoelige en acnegevoelige huid.
Kenmerken
Toebehoren
HappySoaps
Als tegenreactie op al het plastic afval dat verzorgingsproducten met zich meebrengen werd HappySoaps opgericht in 2019 door Marco en Marcel.
Hun producten bieden een volwaardig alternatief op producten met wegwerpverpakkingen, want er dobberen al biljoenen stukken plastic rond in onze mooie oceanen en zeeën en ze willen kost wat kost vermijden dat dit nog oploopt.
Met Happy Soaps willen ze een vrolijk en fris verzorgingsmerk creëren, toegankelijk voor iedereen. Alle producten worden handgemaakt in de zeepziederij in Nederland.
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!







