Hammam Handsome - Wellness On The Go van HappySoaps
3-in-1 bar voor verzorging van lichaam, haar en gezicht
Hammam Handsome - Wellness On The Go
- Geschatte leverdatum: woensdag 15 januari (België)
- Plasticvrij en CO2-neutraal verzonden
- Gratis levering vanaf 75 euro binnen België (Nederland: € 120)
- Gratis afhalen in Brugge
- Betalen met Ecocheques of Cadeaucheques mogelijk
Prijs incl. 21% BTW
Deze 3-in-1 Bar is dé perfecte keuze voor wie houdt van eenvoud, duurzaamheid en natuurlijke luxe. Geschikt voor haar, lichaam én gezicht, ideaal om mee te nemen op reis, naar de sportschool of tijdens je vakantie. Met deze compacte alleskunner geef je jezelf overal een complete verwenbehandeling. Bovendien is de Bar 100% plasticvrij, vegan, handgemaakt in Nederland en zit hij boordevol natuurlijke ingrediënten. En die geur? Een frisse, kruidige hammam-ervaring, gewoon onder je eigen douche!
Hammam Handsome, jouw spa- moment waar je ook bent!
Gun jezelf de rijke, luxe hammam-geur en waan je in een spa, waar je ook bent. Deze Bar combineert gebruiksgemak met duurzaamheid:
- Multifunctioneel: geschikt voor haar, gezicht én lichaam.
- Reisvriendelijk: compact, lekvrij en volledig vrij van vloeistoffen – geen stress bij de douane!
- Plasticvrij: een bewuste keuze voor jou én de planeet.
Een must-have in je tas of koffer en een duurzame vervanger voor plastic flessen.
Zo gebruik je de Bar:
- Wrijf de Bar tussen natte handen tot er een rijk schuim ontstaat.
- Verzorg je haar, lichaam en gezicht met het schuim.
- Spoel grondig af.
- Laat de Bar goed drogen en bewaar hem in een blikje of houder.
Tip: Combineer de Bar met een herbruikbaar opbergblikje van Happy Soaps voor een extra lange levensduur.
Toebehoren
HappySoaps
Als tegenreactie op al het plastic afval dat verzorgingsproducten met zich meebrengen werd HappySoaps opgericht in 2019 door Marco en Marcel.
Hun producten bieden een volwaardig alternatief op producten met wegwerpverpakkingen, want er dobberen al biljoenen stukken plastic rond in onze mooie oceanen en zeeën en ze willen kost wat kost vermijden dat dit nog oploopt.
Met Happy Soaps willen ze een vrolijk en fris verzorgingsmerk creëren, toegankelijk voor iedereen. Alle producten worden handgemaakt in de zeepziederij in Nederland.
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!