Namaki Make-Up Potloden Glitter Moonlight
Set van 3 houten glitter make-up potloden met natuurlijke ingrediënten
Hou me op de hoogte
Dit artikel is voorlopig niet op voorraad. Vul hier uw e-mailadres in om op de hoogte gebracht te worden zodra het artikel terug besteld kan worden.
Deze make-up glitterpotloden zijn gemaakt met natuurlijke ingrediënten die zacht zijn voor de huid. De lichte kleuren geven een sprankelend effect en kunnen dienen als oogschaduw. De potloden zijn makkelijk aan te brengen en hebben een zachte, gladden structuur. Je maakt er precieze lijnen mee zonder dat het uitloopt.
De glitterpotloden van Namaki zijn speciaal gemaakt voor kinderen, met gezonde ingrediënten waaronder biologische jojoba-olie. De make-up is Cosmos Organic gecertificeerd. Deze set van 3 potloden bevatten kleuren in het thema sunshine, met goud, koper en roze.
Kenmerken
- Makkelijk aan te brengen en te verwijderen
- Huidvriendelijk, dermatologisch getest
- Cosmos Organic gecertificeerd
De make-up is super gemakkelijk aan te brengen en heeft een beperkte droogtijd. De 3 kleuren zijn paars, zilver, groen met glittereffect.
De make-up wast gemakkelijk weer af met water (en eventueel wat zeep). Via deze link kan je video's terugvinden van grime met de Namaki make- uppotloden.
Kenmerken
Ingrediënten
Heptyl undecylenate, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil¹, mica, hydrogenated rapeseed oil, copernicia cerifera (carnauba) wax¹, hydrogenated jojoba oil, tribehenin, silica, oryzanol, glyceryl caprylate. +/- : CI 77891 (titanium dioxide), CI 77491 (iron oxides), CI 77499 (iron oxides))
Toebehoren
Namaki
Namaki werd opgericht door een Frans koppel ingenieurs die actief waren in de sector van biologische cosmetica.
Hun waarden zjin:
- transparantie, vertrouwen en respect worden hoog in het vaandel gedragen en sturen de beslissingen
- respect voor de planeet tijdens het ontwerpen en produceren van de producten
- vertrouwensrelaties opbouwen met hun partners

