Navulling Douchegel - Argan & Oudh van Marcel's Green Soap
Navuling voor de Argan & Oudh douchegel
Navulling Douchegel - Argan & Oudh
- Gratis levering vanaf 60 euro binnen België en Nederland
- Geschatte leverdatum: maandag 16 juni
- Gratis afhalen in Brugge
- Betalen met Ecocheques of Cadeaucheques mogelijk
Prijs incl. 21% BTW
Marcel’s Green Soap shower gel refill Argan & Oudh is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je huid én de planeet. Met aloë vera en plantaardige glycerine voor extra hydratatie en zachtheid. Perfect voor het navullen van je Argan & Oudh Shower Gel fles!
Inhoud: 500 ml
- Handige navulverpakking met hersluitbare schenktuit
- Bespaar 61% plastic t.o.v. fles shower gel
- 96% natuurlijk
- 99% biologisch afbreekbaar
- Vegan
- Microplastic-vrije formule
Kenmerken
Details
Afmetingen: | 21.5 x 12 x 5.5 cm |
---|---|
Inhoud: | 500 ml |
Merk: | Marcel's Green Soap |
In voorraad: | Ja |
Ingrediënten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide
Toebehoren
Marcel's Green Soap
Marcel’s Green Soap is ontstaan door de bevlogenheid van ... Marcel. Hij vond het een onprettig idee dat zijn gootsteenkastje vol stond met agressieve, chemische spullen waar de wereld niet bepaald schoner van wordt. Dat moest anders kunnen. En wat ook prettig zou zijn: misschien eens iets wat écht lekker ruikt. Dat zou schoonmaken een stuk leuker maken.
Als alleenstaande vader van drie dochters was Marcel’s huis de perfecte omgeving om te experimenteren. Marcel vond een zeepfabriek in Utrecht, en zo begon het avontuur: een schuur vol met Marcel’s Green Soap. Op de fiets langs winkels om de schappen te vullen, en met hulp van zijn dochters de bestellingen van zijn webwinkel versturen.
Marcel’s Green Soap is het eerste merk in Nederland dat voor zijn verpakkingen uitsluitend 100% gerecycled plastic gebruikt
Zo blijft Marcel altijd bezig om zijn drie beloftes waar te maken: Marcel’s Green Soap ruikt fantastisch, het maakt geweldig schoon en het is 100% natuurlijk.
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!