Nuud Botanische preodorant Rozemarijn X Geranium Stick van Nuud
Revolutionaire deodorantstick met natuurlijke ingrediënten die 48 uur actief blijven
Nuud Botanische preodorant Rozemarijn X Geranium Stick
- Gratis levering vanaf 60 euro binnen België en Nederland
- Geschatte leverdatum: maandag 20 oktober
- Gratis afhalen in Brugge
- Betalen met Ecocheques of Cadeaucheques mogelijk
Prijs incl. 21% BTW
Een evolutionaire, botanische deodorant stick met 100% natuurlijke en plantaardige ingrediënten. Deze zeer effectieve formule is gebaseerd op de liefde voor frisse oksels en het natuurlijke microbioom van het lichaam.
Met de Stick ben je helemaal klaar voor ongeveer 6-7 weken lang natuurlijk frisse oksels. De Stick ruikt heerlijk.
Kenmerken
- 100% natuurlijke, veganistische deodorantstick
- 6-7 weken frisse oksels • Geen toegevoegde geur
- Actieve ingrediënten: microzilver en zinkoxide
- Papierverpakking, kartonnen verpakking.
- Actieve ingrediënten: microsilver en zinkoxide.
- 100% natuurlijke deodorant (41% biologisch)
- Geuren van essentiële oliën
Gebruik
Twee of drie veegbewegingen per oksel en je bent zo fris als een kikker op skipistes. Het geheim van de mega-effectiviteit van Nuud is eigenlijk helemaal geen geheim. Net als onze crème draait het allemaal om het microzilver.
Nuud kan je eigenlijk niet echt tot de deodorants rekenen maar het is een preodorant of anti-odorant. Terwijl een gewone deo de zweetgeur verbloemt en maskeert, krijgt geur met Nuud geen kans omdat bacteriën die verantwoordelijk zijn voor de transpiratiegeur op natuurlijke wijze worden afgeremd. U blijft transpireren maar dan geurloos!
Dankzij het gebruik van microzilver wordt de bacteriepopulatie structureel verkleint waardoor er geen transpiratiegeur ontstaat. De crème garandeert niet alleen een goede werkzaamheid maar is daarnaast bijzonder zacht voor de huid en levert geen irritatie op.
De stick is 48 uur actief en blijft zelfs werkzaam na het douchen of sporten. U hoeft dus maar om de paar dagen aan te brengen! Daarnaast heeft de deo een geconcentreerde formule, daardoor gaat een stick dus héél lang mee.
Opgelet: uw lichaam moet eerst even wennen aan het gebruik van Nuud waardoor u een tijd zal moeten detoxen en mogelijks sterker kan ruiken. Blijven smeren is de boodschap.
Kenmerken
Details
Afmetingen: | 9.3 x 3 x 5.5 cm |
---|---|
Inhoud: | 88 g |
Merk: | Nuud |
In voorraad: | Ja |
Ingrediënten
Cocos Nucifera-olie, Zea Mays-stijfsel, Myrica Pubescens-vruchtenwas, Helianthus Annuus-zaadwas, Olea Europaea-vruchtenolie*, Triethylcitraat, Cetylesters, Coco-Caprylaat/Capraat, Glyceryl Caprylaat, Macadamia-zaadolie Polyglyceryl-6 Esters Behenaat, Natrium Caproyl/Lauroyl Lactylaat, Pelargonium Graveolens-bloemolie, Rosmarinus Officinalis-bladolie, Tocopherol, Citronellol, Zinkoxide, Helianthus Annuus-zaadolie*, Pinene, Zilver, Caprylic/Capric Triglyceride, Kamfer, Geraniol, Linalool, Beta-Caryophyllene, Limonene, Terpineol, Polyhydroxystearinezuur, Citral.
* = biologisch
Toebehoren
Nuud
Nuud is een vegan anti-odorant die 3 tot 7 dagen effectief is.
De deodorant is fris en bevat geen aluminium, parabenen, petrochemische rommel of andere foute ingrediënten.
Reviews
Waardering: 3 / 5 uit
2 reviews
reviewbeleid