Opbergdoos/Ovenschaal Glas - 2250 ml van Pebbly
Ovenschaal van borosilicaatglas met deksel
Opbergdoos/Ovenschaal Glas - 2250 ml
- Geschatte leverdatum: dinsdag 11 februari (België)
- Plasticvrij en CO2-neutraal verzonden
- Gratis levering vanaf 75 euro binnen België (Nederland: € 120)
- Gratis afhalen in Brugge
- Betalen met Ecocheques of Cadeaucheques mogelijk
Prijs incl. 21% BTW
Multifunctionele bewaardoos gemaakt van borosilicaatglas met deksel van BPA-vrij plastic.
De opbergdoos kan gebruikt worden als ovenschaal (zonder deksel weliswaar). Als er nog wat overschiet van de ovenschotel dan kan u het deksel vastmaken en in de koelkast of diepvries bewaren. Om het terug op te warmen zet u het gewoon terug in de oven of microgolfoven/magnetron!
In het deksel zit een ventiel zodat de lucht eruit kan ontsnappen bij het opwarmen in de microgolfoven of na het uithalen uit de koelkast/diepvries. Het deksel heeft 4 afsluitclips zodat de bewaardoos goed en lekvrij kan afgesloten worden.
Borosilicaatglas is beter bestand tegen temperatuursverschillen dan gewoon glas en kan zowel zeer hoge (400°C) als lage temperaturen weerstaan.
Geschikt voor de vaatwas.
Details
Afmetingen: | 20,5 x 25,5 x 8,8 cm |
---|---|
Inhoud: | 2250 ml |
Merk: | Pebbly |
In voorraad: | Ja |
Pebbly
Pebbly heeft als visie om producten te maken die helpen het milieu te beschermen. Zo produceren ze tal van handige producten met lokale grondstoffen.
Het bedrijf doneert 1% van hun winst aan een goed doel.
Reviews
Waardering: 5 / 5 uit
9 reviews
reviewbeleid