Ecover Wasmiddel Universeel Kamperfoelie & Jasmijn
Geconcentreerd vloeibaar wasmiddel voor witte en gekleurde was met kamperfoelie en jasmijn
Wasmiddel Universeel Kamperfoelie & Jasmijn
- Geschatte leverdatum: maandag 20 april
- Klanttevredenheid ⭐️ 4,8 / 5 (Trustpilot)
- Gratis levering vanaf 75 euro binnen België
- Gratis afhalen in Brugge
Prijs incl. 21% BTW
Deze krachtige formule bevat bewust gekozen actieve ingrediënten die zorgen dat je kleren langer meegaan. Ze bestrijden hardnekkige vlekken, laten kleuren herleven en verwijderen katoenpluisjes na veelvuldig wassen. De geur van Kamperfoelie & Jasmijn met zonnige/zonovergoten kamperfoelie en een waterig bloemenboeket van lelie en jasmijn omhuld door cederhout.
De producten worden in België gemaakt, zijn veganvriendelijk en bevatten zorgvuldig geselecteerde, biologisch afbreekbare ingrediënten.
Gebruik
- Geschikt voor gekleurde en witte was. Rechtstreeks in de doseerlade gieten. Volg altijd de instructies op het etiket en de wasmachine.
- Gebruik Ecover Wol- en Fijnwasmiddel voor wol en zijde.
- Niet rechtstreeks op het wasgoed aanbrengen.
- Geschikt voor 30-60°C.
- Kleding met vlamvertragende afwerking: nooit weken of wassen boven de 50°C.
1 dop = 40ml
Standaardwas (4-5kg) Zacht/middelhard water = 35ml
Grotere (6-8kg) vuilere was/hard water = 50ml (2 x 25ml)
Kenmerken
- Appelbloesem en Freesia geur.
- Inhoud voor 28 wasbeurten.
- Geproduceert in een zero-waste bedrijf.
- Geschikt voor de septische tank/put.
- Geur op basis van natuurlijke ingrediënten
- Ecocert-gecertificeerd.
- Fles gemaakt van 100% gerecycleerd plastic volgens ISO 14021.
- Gemaakt in België
Ingrediënten
aqua, fatty alcohol ethoxylate c12-18, sodium lauryl sulfate, alcohol denat., potassium oleate, sodium citrate, glycerin, parfum, citric acid, subtilisin, limonene, amylase, cellulase, lipase, mannanase, pectate lyase, linalool, geraniol
Toebehoren
Ecover
Ecover maakt al meer dan 40 jaar schoonmaakmiddelen in België die doeltreffend zijn en vriendelijk voor het milieu. Het merk gelooft dat schoonmaken geen schade hoeft toe te brengen aan onze gezondheid of aan de planeet.
De formules van Ecover zijn gebaseerd op plantaardige en biologisch afbreekbare ingrediënten. Ze bevatten geen onnodige kleurstoffen of agressieve chemicaliën en zijn zacht voor je huid, terwijl ze toch krachtig reinigen. De flessen zijn gemaakt van gerecycleerd plastic en kunnen opnieuw gerecycleerd worden.
Bij Kudzu kiezen we voor Ecover omdat het merk verder kijkt dan alleen het eindproduct. Van hernieuwbare grondstoffen tot verantwoord verpakken en produceren: Ecover helpt je huishouden stap voor stap duurzamer maken, zonder in te boeten op gebruiksgemak of resultaat.
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!







