BMS Waterslot Slangmodel met Kap
Waterslot in slangmodel met kap voor het gisten van je eigen wijn
Hou me op de hoogte
Dit artikel is voorlopig niet op voorraad. Vul hier uw e-mailadres in om op de hoogte gebracht te worden zodra het artikel terug besteld kan worden.
Dit waterslot in slangmodel met kap is een onmisbaar hulpje wanneer je thuis je eigen wijn maakt. Tijdens het gistingsproces laat het waterslot de geproduceerde CO₂ ontsnappen, terwijl het tegelijk voorkomt dat ongewenste lucht, bacteriën of insecten in je gistingsvat terechtkomen.
Dankzij het praktische slangmodel plaats je het waterslot eenvoudig op je gistingsvat of ballon. De bijgeleverde kap houdt alles netjes afgesloten, zodat je gisting rustig en beschermd kan verlopen. Zo werk je met een gerust hart aan een geslaagd resultaat.
- Type: slangmodel
- Inclusief kap
- Voor het gisten van wijn
- Laat CO₂ ontsnappen en houdt ongewenste lucht buiten
Het waterslot wordt geleverd zonder gistkap. Voeg deze rubberen gistkap toe om het waterslot op de mandflessen te kunnen gebruiken.
Toebehoren
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit artikel. Heeft u al artikels bij ons aangekocht? We zijn benieuwd naar uw feedback!