La Drogerie Ecologique Geconcentreerde Kristalsoda 1kg
Universeel reinigingsmiddel en ontvetter, ook voor wollen tapijten
Geconcentreerde Kristalsoda 1kg
- Geschatte leverdatum: maandag 20 april
- Klanttevredenheid ⭐️ 4,8 / 5 (Trustpilot)
- Gratis levering vanaf 75 euro binnen België
- Gratis afhalen in Brugge
Prijs incl. 21% BTW
Geconcentreerde kristalsoda (bijna 3 keer zo werkzaam dan de gebruikelijke gehydrateerde sodakristallen) is een zout dat al heel lang bekend staat om zijn talloze toepassingen als huishoudproduct. Dit wateroplosbare poeder reinigt, verwijdert geuren, verzeept vetten en neutraliseert zuren. Kristalsoda wordt verkregen uit praktisch oneindige, niet-giftige grondstoffen (zout en krijt).
Dit wateroplosbare poeder is uiterst geschikt voor het reinigen van email, tegels, leidingen, ... ; oplossen van vetten, schoonmaken van muren ter voorbereiding van de ondergrond op schilderen, ... Het reinigt, verwijdert geuren, verzeept vetten, en neutraliseert zuren.
Maakt u zelf huishoudproducten? Dan is het een ideaal ingrediënt om in afwasmiddel en wasmiddel te gebruiken.
Toepassingen
- Niet gebruiken op aluminium of tanninehoudend hout.
- Met deze kristalsoda kun je een wollen tapijt eenvoudig opfrissen en lichte vlekken verminderen. Begin altijd met grondig stofzuigen om los vuil te verwijderen. Strooi vervolgens een gelijkmatige, royale laag baking soda over het tapijt en laat dit minimaal 30 tot 60 minuten inwerken – voor een optimaal resultaat mag dit ook enkele uren of zelfs een hele nacht zijn. Zuig daarna alles zorgvuldig op. Bij hardnekkigere vlekken kun je een pasta maken van baking soda en een beetje water, of baking soda mengen met azijn. Dep dit voorzichtig op de vlek (niet wrijven), laat het volledig drogen en zuig het daarna op.
Ideaal voor:
-
Het neutraliseren van geurtjes
-
Het opfrissen van wol
-
Het verwijderen van lichte vlekken en stof
In het receptenboekje van Ecodis vindt je talrijke handige recepten om je eigen huishoudproducten te maken.
La Drogerie Ecologique
Ecodis produceert en handig, nuttig en voordelig assortiment producten voor het huis, de werkplaats, de tuin ... dat milieubewust geproduceerd wordt in West-Europa met een minimum aan energie en grondstoffen.
Met de producten kan je allerlei middeltjes zelf maken zoals shampoo, tandpasta, wasmiddel, ...
Reviews
Waardering: 4,8 / 5 uit
46 reviews
reviewbeleid
Blogposts over dit product
Zelf afwasmiddel maken: probeer het eens met dit recept!
Zelf afwasmiddel maken? Het is niet moeilijk, helemaal naar wens te pimpen met geurtjes en je hebt maar een beperkt aantal ingrediënten nodig. Ontdek het recept in deze blogpost!
Meer lezenZelf wasmiddel maken met zeepvlokken en kristalsoda
Zelf wasmiddel maken is zo eenvoudig dat je alleen maar spijt zal krijgen dat je het nog niet eerder gemaakt hebt. Wat heb je nodig? Een halfuurtje tijd en slechts een paar ingrediënten. Daarmee maak je een voorraadje vloeibaar wasmiddel voor minstens 33 wasjes. Handen uit de mouwen!
Meer lezen







